Rossiya va Belarus elchilari bilan uchrashuv to‘g‘risida
2026-yil 17-iyul kuni O‘zbekiston Respublikasi tashqi ishlar vaziri o‘rinbosari Bobur Usmanov Rossiya Federatsiyasi va Belarus Respublikasining O‘zbekiston Respublikasidagi Favqulodda va Muxtor Elchilari Aleksey Yerxov hamda Aleksandr Ogorodnikov bilan uchrashuv o‘tkazdi.

On the Meeting with the Ambassadors of Russia and Belarus
On July 17, 2026, Deputy Foreign Minister of the Republic of Uzbekistan Bobur Usmanov held a meeting with the Ambassadors Extraordinary and Plenipotentiary of the Russian Federation and the Republic of Belarus to the Republic of Uzbekistan, Aleksei Erkhov and Aleksandr Ogorodnikov.