Markaziy Osiyo – Koreya Respublikasi hamkorlik forumi doirasida O‘zbekiston va Koreya Respublikasi o‘rtasidagi hamkorlik istiqbollari
O‘zbekiston va Koreya Respublikasi o‘rtasidagi strategik hamkorlik so‘nggi yillarda izchil rivojlanib, iqtisodiyot, investitsiyalar, yuqori texnologiyalar, raqamlashtirish hamda davlat moliyasini boshqarish kabi ustuvor yo‘nalishlarda yangi mazmun bilan boyib bormoqda.
48

Перспективы сотрудничества между Республикой Узбекистан и Республикой Корея в рамках Форума сотрудничества «Центральная Азия – Республика Корея»
Стратегическое сотрудничество между Республикой Узбекистан и Республикой Корея в последние годы последовательно развивается, наполняясь новым содержанием в таких приоритетных направлениях, как экономика, инвестиции, высокие технологии, цифровизация, а также управление государственными финансами.
46