O‘zbekiston tashqi ishlar vaziri Iordaniya Bosh vazir oʻrinbosari, tashqi ishlar va ekspatriatlar masalalari boʻyicha vaziri bilan uchrashdi
18-aprel kuni Antaliya diplomatik forumi doirasida O‘zbekiston tashqi ishlar vaziri Baxtiyor Saidov Iordaniya Bosh vazir oʻrinbosari, tashqi ishlar va ekspatriatlar masalalari boʻyicha vaziri Ayman Safadi bilan uchrashdi.
591

Министр иностранных дел Узбекистана провел встречу с заместителем Премьер-министра, министром иностранных дел и по делам экспатриантов Иордании
18 апреля министр иностранных дел Узбекистана Бахтиёр Саидов провел встречу с заместителем Премьер-министра, министром иностранных дел и по делам экспатриантов Иордании Айманом Сафади, на полях Анталийского дипломатического форума в Турции.
589