Navoiy viloyatida Pokiston investitsiyasi ishtirokida charmni qayta ishlash bo‘yicha qo‘shma loyihani amalga oshiriladi
Navoiy viloyati hokimi Normat Tursunov va O‘zbekiston elchisi Alisher To‘xtayev boshchiligidagi mamlakatimiz delegatsiyasi  Pokistonning Karachi shahriga amaliy tashrifi doirasida «Nova Leathers (Pvt.) Ltd.» kompaniyasi bosh direktor Irfan Iqbol bilan uchrashuv o‘tkazdi.
718

Делегация Узбекистана провела в Карачи переговоры о реализации в Навоийской области совместного проекта по переработке кожи с участием пакистанских инвестиций
В рамках рабочей поездки в город Карачи делегация Узбекистана во главе с хокимом Навоийской области Норматом Турсуновым и послом в Пакистане Алишером Тухтаевым встретилась с генеральным директором компании «Nova Leathers (Pvt.) Ltd.» Ирфаном Икбалом.
716